Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya siteleri son birkaç yıldır internet dünyasında en hızlı yükseliş gösteren web siteleri oldu. Bu yükselişe internet üzerinden reklam verenler duyarsız kalmadı ve sosyal medya reklamcılığı ile reklamlarını milyonlara getirilebilecek bir çalışma değildir.

Sosyal medya danışmanlığı ile ilgili bir müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorum.Sosyal medya danışmanlığı hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorum.

fbinstagram reklamları


Sosyal medya ekibimiz, sosyal medya siteleri arasından en popüler olan Facebook, Twitter, Linkedin siteleri üzerinden size özel sayfa oluşturarak takipçi ve beğen sayılarınızı arttırmaktadır. Ayrıca sürekli kampanyalar, duyurular vb. aktivitelerle listenizde ki kişilere sürekli sizi hatırlatmakta ve marka değerinizi yükseltmektedir.

Siz de profesyonel bir sosyal medya danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız 0 545 599 77 64  numaralı telefondan bize ulaşmanız yeterli olacaktırduyurma imkanı yakaladılar. Ancak sosyal medya üzerinden doğru hedef kitlelere, doğru yöntemlerle ulaşmak için profesyonel bir çalışma gerekmektedir. 

Dijital ekosistemde, kullanıcılar markalarla etkin olarak iletişim halindeler. Kontrolsüz yapılan sayfa ve kampanya yönetimleri, marka için intihar niteliği taşıyan krizlere yol açabilir düzeydedir. Türkiye’de ve dünyada sık rastlanan kriz vakaları, markalar için sosyal medya yönetiminin ciddi bir fırsat ve hassas bir süreç olduğunu kanıtlar.

Teknosis Web, krizleri fırsata çevirmekteki ustalığı ile sosyal medya alanındaki tecrübesi sayesinde sektördeki lider firmalardan biri olmaktan gurur duyar. Farklı içerik stratejileri ile yapılandırdığı marka sayfalarının diğer firmalardan çok daha önde ve farklı bir yerde konumlanmasını sağlar.

Halkla ilişkiler odaklı ele alınan markanız bir bütünlük sağlanarak yönetilir. Seo’ya uygun metinler ve görseller seçerek marka hesaplarınızın arama motorlarında üst sıralarda organik olarak çıkması sağlanır. Sosyal medya pazarlaması için bu oldukça önemlidir.

Dijital dünyada markaların konumlanması ve rekabet edebilmesi için aktif ve dinamik bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Bir sosyal medya uzmanın görevi tam da bu noktada başlar. 


Samsun Sosyal Medya Danışmanlarımız Sizin için Neler Yapar;

Kurum/markaların sosyal ağlardaki hesaplarını oluşturur, dinamik bir hale getirir ve profesyonel anlamda yönetir.

Sosyal Medya Reklam ve Pazarlama Stratejilerini oluşturur ve yönetir.
Kurum/markalarınıza özel kampanya, etkinlik, anket ve bilgiler oluşturur, bu bilgileri son kullanıcılarla paylaşır. Daha sonra bu  paylaşımların metriklerini çıkararak, yeni kampanyalarda kullanmak üzere rapor olarak kayıt eder.
Yaptığı analizler sonrası bir sonraki ayın hedeflerini optimize eder.
Sosyal ağlardaki hayran/üyelerinizle, kurum/marka arasında bir bağ/sadakat oluşmasını sağlar.
Sosyal ağlardaki sayfa/görsel tasarımlarınızı yönetir.
Sektörün eksik noktalarını araştırarak, reklam verene bildirir ve geri dönüşü yüksek kampanyalar sağlamak için projeler oluşturur.
Sosyal Medya sayfalarından hayran/üyelerinizden gelen yorum ve beğenileri metrikler ve rapor halinde reklam verene sunar.
Sosyal Medya sayfalarında hayran/üye sayınızı ve marka bilinirliğinizi yükseltmeye çalışır.
Direk olmasa bile dolaylı yoldan satiş gerçekleşmesini sağlar.
Markanın güncel kalmasını sağlamak için sürekli araştırır ve içerik paylaşır.


Sosyal Medya Yönetimi İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ