Sık Sorulan Sorular

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum Ne Yapmalıyım ?
Web sitesi yaptırmak için çalışacağınız firmayı çok iyi seçmelisiniz. Domain ayrı bir firmada, Web Hosting ayrı bir firmada ve yazılımınızı da ayrı bir firmaya yaptıran müşterilerimiz genellikle problem yaşıyorlar. Biz bu sıkıntılarınızı en aza indirmek için tüm hizmetlerinizi müşteri panelinizde topluyoruz. Geri kalan işlemlerle ilgili sizlere bilgilendirme yapıyoruz
Googlede 1.Sırada Çıkar mıyım ?
Web sitesi yaptırdığınızda siteniz ilk sayfalara çıkma şansı vardır lakin %100’lük bir garanti durumu yoktur. Biz yaptığımız tüm web sitelerini google ve diğer arama motorlarına uygun kriterlerle yapıyoruz.
Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?
Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.
Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?
Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.
Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?
Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.
Domainim var, ne yapmalıyım ?
Kendinize ait bir domain (alan adı) varsa dns adreslerini ns1.teknosisserver.site, ns2.teknosisserver.site adreslerine yönlendirip siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Fiyatlara domain dahil mi ?
Hayır, domain yani alan adı fiyatlara dahil değildir. Alan adını kendisi satın alan müşterilerimiz olduğu için alan adının tescilini müşterilerimiz yapar. İlgili alan adı ücreti ödendiği takdirde bu işlemi müşterilerimiz adına biz de yapabiliriz. Alan adı ve hosting hizmeti yıllık yenileme gerektirdiği için belirli dönemlerle müşterilerimizle tekrar iletişime geçeriz.